Ортомед-Просперітас, лікувально-діагностичний центр в Полтаві

Чому обирають саме нас?

Чому обирають нас?

Коли Ви обираєте нашу клініку, Ви отримуєте нашу особливу турботу про Вас як про людину разом з вашими ортопедичними або іншими медичними потребами.  Ми пишаємося нашою клінікою, в тому числі:

Наше ставлення до пацієнта

Коли Ви відкриваєте двері і заходьте до нас, ви не просто пацієнт.  Ви - людина зі своїми власними унікальними особливостями і потребами.  Наші лікарі, персонал і фізіотерапевти враховують це при догляді за пацієнтами, і працюють так, щоб виконати нашу обіцянку: повернутися Вас в звичне русло життя і діяльності.

 Наші лікарі

Наші лікарі практикуються в умовах приватної практики.  Вони є лідерами в ортопедичної, травматичної, діагностичної галузях медицини, працювали в великих лікарнях міста, займаються науковою та викладацькою діяльністю, мають наукові ступені, винаходи і друковані роботи.

Чому обирають саме нас?, фото-1 Чому обирають саме нас?, фото-2 Чому обирають саме нас?, фото-3

Наші співробітники

На додаток до високої якості медичної допомоги пацієнти постійно рекомендують нашу клініку своїм друзям і сусідам, тому що ми надаємо підтримку пацієнтів не тільки в клініці, але і вдома.  З моменту Вашого дзвінка про призначення часу прийому лікаря наші співробітники роблять все, щоб переконатися, що Вам зручно і комфортно.

 Наша програма лікування

Наша програма фізичної терапії пропонує комплексне лікування, навчання і реабілітацію, в тому числі до і після хірургічних програм, а також лікування гострих і хронічних захворювань.  У нас є широкий спектр спеціалізованих фізіотерапевтів, які лікують пацієнтів різного віку.

Щоб записатися на прийом до одного з наших лікарів, звертайтеся в офіс або телефонуйте в той час, який найбільш зручний для Вас.

Чому обирають саме нас?, фото-4 Чому обирають саме нас?, фото-5