Ортопедія і травматологія

При травматичних ушкодженнях потрібна невідкладна допомога. Це переломи кісток, розтягнення опіки, забиті місця. Травматологом обробляються всі травми безпосередньо при надходженні в клініку. Також функціонує послуга виклику лікаря додому, яка за ефективністю дорівнює амбулаторної консультації в клініці.

Найбільш затребувана ця послуга у випадках при обмеженнях пересування хворого. Забезпечення якісного відновлення після перенесених травм або операцій - ось головне завдання лікаря травматолога.

Майже кожна друга доросла людина стикається з болем у суглобах. Запалення і захворювання суглобів викликають біль, і обмежують рухи. Фахівці нашої клініки допоможуть виявити причину болю і призначать відповідне лікування.

Клініка «Ортомед-Просперітас» в Полтаві пропонує лікуваннясуглобів ультразвуком (безболісність, локальна дія, без негативного впливу на інші органи і системи) і лазером (збільшує вплив інших методик лікування і знижує негативну дію ліків).

Лікувальний масаж, проведений нашими фахівцями, поверне Вам відчуття легкості в спині та у всьому тілі. Часто цілющий масаж спини необхідний при сколіозі, остеохондрозі, при корекції міжхребцевих дисків. Даний масаж може бути як самостійним видом лікування, так і додатковим. Використовується в таких галузях медицини, як ортопедія, хірургія, терапія, невралгія.

Мануальная терапія – ефективний безболісний метод лікування, який дозволяє обійтися без ліків. Спрямований на збільшення еластичності м'язів і зв'язок, розширення амплітуди руху міжхребцевих суглобів. Якщо у Вас виникають болі в спині або обмеження рухливості тіла, Вам необхідна консультація мануального терапевта.

Ультразвукове дослідження

УЗД - безпечний метод діагностики захворювань на ранніх стадіях, який не має негативного впливу на організм. Цей метод дозволяє не упустити час лікування захворювання, а саме це і підвищує шанси швидкого одужання.

У клініці «Ортомед - Просперітас» організація служби УЗД дозволяє встановити діагноз максимально точно, завдяки новітньому ультразвуковому апарату. З його допомогою комфортно і безболісно можна виявити відхилення і захворювання на ранніх стадіях.

У нашій клініці жінки можуть провести УЗД органів малого таза (гінекологічне УЗД), що дозволить побачити і оцінити стан жіночих статевих органів.

УЗД органів черевної порожнини, завдяки точним результатами, дозволить оцінити стан внутрішніх органів, вчасно виявити патології та хвороби. Попередити хворобу сечовивідної системи допоможе своєчасне

УЗД нирок, проведене нашими фахівцями. Всім відомо, що рак молочної залози лікується на ранніх стадіях. Рекомендується проводити щорічний огляд молочних залоз для своєчасного виявлення патологій і новоутворень. У цьому може допомогти наша клініка «Ортомед-Просперітас», зробивши це безболісно і безпечно для Вас. Також ми допоможемо визначити стан передміхурової залози і сечового міхура у чоловіків.

Якщо Ви багато часу проводите за комп'ютером, то Вам необхідно провести УЗД щитовидної залози, оскільки на ній відображаються всі шкідливі впливи навколишнього середовища, в тому числі – опромінення від комп'ютера. Завдяки новітній сучасній ультразвуковій апаратури в клініці «Ортомед-Просперітас» у Вас є можливість провести діагностику судин шиї і судин голови.

Уникнути різних інфекційних хвороб ми допоможемо Вам, зробивши УЗД лімфатичних вузлів. Найкращий метод, який вкороткі терміни діагностує серцево-судинні захворювання - це

УЗД серця або ехокардіографія (ЕхоКГ). Це необхідно людям, які піклуються про своє здоров'я.

УЗД суглобів дозволяє отримати якісне зображення м'яких тканин, і відрізнити окремі структури для їх детального аналізу.

При набряках ніг, хворобливості в ногах, судомах литкових м'язів необхідно зробити УЗД судин нижніх кінцівок, що дозволить досліджувати кровопостачання в судинах. Тільки після цього лікар зможе поставити точний діагноз і призначить лікування.

Ультразвукова доплерографія судин нирок (УЗД судин нирок) є важливим доповненням до ультразвукового дослідження нирок. Дана процедура допоможе виявити патологію до того, як відбудуться зміни в структурі тканини.

УЗД м'яких тканин дозволить виявити утворення, які знаходяться в клітковині, сухожиллях, поверхневих м'язах.

Показання до УЗД м'яких тканин – це травми, підозри на пухлини (як доброякісні, так і злоякісні), а також абцесси, оцінка ефективності лікування.

УЗД слинних залоз - безпечний і безболісний метод діагностики за допомогою ультразвуку. Допоможе виявити порушення в роботі слинних залоз, новоутворення, звуження або розширення слинних проток.

ортоплазма

Ортоплазма повністю безпечна, не викликає алергій та побічних реакцій, бо не передбачає використання медикаментів. Процедура може застосовуватися окремо або в поєднанні з ортопедичною терапією. В обох випадках пацієнти відчувають позитивний результат уже після першого сеансу.

Навантаження на суглоби і хребет припадає щодня. Навіть, коли ми мало рухаємося. Від проблем з опорно-руховим апаратом страждають не тільки літні люди, а й молодше покоління. Якщо вчасно звернутися до прогресивної медицини, захворювання можна вилікувати за кілька днів. При артрозах, артритах, подагрі, остеохондрозі, переломах і міжхребцевих грижах ефективно допомагає процедура ортоплазми, - говорить 36-річний Сергій Петрик, керівник лікувально-діагностичного центру «Ортомед Просперітас» в Полтаві.

Кров з вени пацієнта обробляється у центрафузі, виділяється плазма. У ній – максимальна концентрація тромбоцитів. Вони містять фактори росту – сприяють природній регенерації м’язів, зв'язок, хрящів і кісток. Ін’єкція плазми в уражений суглоб виліковує організм. Розростаються судини, покращується кровообіг та кисневий обмін. Збільшується амплітуда рухів, зникають набряки, минає біль. Кількість введеної плазми і і місця ін’єкцій лікар визначає індивідуально, - додає Сергій Володимирович».

Клініка «Ортомед Просперітас» У Полтаві розташована на вул.Олеся Гончара(колишня Енгельса), 19а.

Тел: 0(532)580308, 0(66)2852548, 0(67)1865570

Із послугами медичного закладу можна ознайомитися: www.ortomed-prosperitas.com.ua

Ліц. АЕ №197593 від 18.04.2013